Tisztelt Rábapatonaiak!

Tájékoztatom Önöket, hogy a kialakult helyzetre való tekintettel és az ajánlásokat figyelembe véve, településünk március 15-i nemzeti ünneppel kapcsolatos megemlékezése elmarad. 

Tájékoztatást adok továbbá arról, hogy a mai naptól kezdődően a kormány rendkívüli jogrendet, veszélyhelyzetet hirdetett az ország teljes területére a koronavírus-járvány miatt. A kormányzati intézkedésekkel összhangban településünk intézményeiben (bölcsőde, óvoda, iskola, egészségház, IKSZT és polgármesteri hivatal) sem kerülnek megrendezésre közösségi rendezvények, valamint fokozott napi/heti rendszerességgel történik a fertőtlenítés a megelőzés érdekében.

Felhívom figyelmüket, hogy a koronavírus-járvánnyal kapcsolatos legfrissebb információk és megelőzéssel kapcsolatos tudnivalók a https://koronavirus.gov.huweboldalon találhatóak meg.

Kérem vigyázzunk mindannyiunk egészségére!

Tisztelettel:

Molnár-Nagy Béla
polgármester

Rábaközi hírek

A hírcsatorna nem található.
2022. január 23. Vasárnap
Rajmund, Emerencia, Zelma

 
A Nap kel 07:26-kor,
nyugszik 16:38-kor.

Holnap
Timót
napja lesz.